Цензор.НЕТ

25.03.19 19:51

Міськрада не планує виконувати рішення суду про незаконність підвищення вартості проїзду в електротранспорті Харкова

Харківський міський електротранспорт і далі перевозитиме пасажирів за підвищеними нещодавно тарифами, незважаючи на те, що Другий апеляційний адміністративний суд відхилив скарги на рішення суду першої інстанції про призупинення підвищення тарифів на проїзд у метро, ​​трамваях і тролейбусах, заявили в міськраді Харкова.

Міськрада не планує виконувати рішення суду про незаконність підвищення вартості проїзду в електротранспорті Харкова

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку громадської організації "Харківський антикорупційний центр" (ХАЦ), Другий апеляційний адміністративний суд відхилив апеляції, подані виконкомом Харківської міськради, КП "Харківський метрополітен" і комунальними підприємствами, що здійснюють перевезення в наземному міськелектротранспорті, на рішення суду першої інстанції про призупинення підвищення тарифів на проїзд у метро, ​​трамваях і тролейбусах до розгляду по суті позову, поданого громадською організацією і депутатом міськради, адвокатом Ігорем Черняком.

"Рішення апеляційного суду стосується першого рішення виконкому (про підвищення тарифів - ред.), ухваленого 6 лютого, і ніяк не стосується ні другого рішення виконкому, прийнятого 20 лютого, ні рішення, прийнятого на сесії (на підтримку підвищення тарифів - ред). Ми виходимо з того, що чинний тариф - 8 грн на метро і 6 грн на наземний електротранспорт", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" директор департаменту у справах інформації та зв'язків із громадськістю міськради Юрій Сидоренко.

Нагадаємо, виконком Харківської міськради 6 лютого підвищив вартість проїзду в метро до 8 грн, в трамваях і тролейбусах - до 6 грн. За заявами про забезпечення основного позову громадської організації "Харківський антикорупційний центр" суд призупинив рішення виконкому, проте 20 лютого виконком затвердив їх у новій редакції. Пасажирів перевозять за підвищеними тарифами. Не згодні з цим конфліктують у транспорті, посилаючись на рішення суду. Представники "ХАЦ" звернулися до суду з клопотаннями: вимагають вжити заходів щодо виконання рішень суду. Прокуратура у свою чергу відкрила кримінальне провадження щодо невиконання судового рішення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики