Цензор.НЕТ

26.03.19 07:59

Фільм про вбивство Гандзюк покажуть 28 березня в Херсоні

Фільм про вбивстві Катерини Гандзюк буде продемонстровано в Херсоні 28 березня.

Фільм про вбивство Гандзюк покажуть 28 березня в Херсоні

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні фейсбук-групи "Хто замовив Катю Гандзюк?".

У повідомленні зазначається: "Андрій Гордєєв, один із замовників убивства Гандзюк, має піти з посади. Негайно.

Інакше Петро Порошенко прямим текстом підтвердить, що він теж у схемі. І він теж з убивцями. Вже прямо. З доказами.

Слідство.Інфо опублікували докази тиску Гордєєва на слідство СБУ. Гордєєв їздив до голови СБУ та вимагав припинити розслідування щодо себе. Це спрацювало. Він не підозрюваний.

Злив Гордєєва ще один замовник - Євген Рищук. Дякуємо йому. Тепер справа з Гордєєвим злити Рищука. А справа батьківщинівця Мангера - злити двох своїх бепепешних друзів.

В ситуації, коли СБУ приймає рішення ховати замовника вбивства з президентської команди, в нас не лишається вибору. Ми їдемо в Херсон. Будемо ставити питання особисто.

28 березня. Четвер. Херсон.
Це день показу фільму в Херсоні.
І день, коли ми приїдемо на місце.

Журналісти, які хочуть взяти участь у візиті ввічливості та подивитись на круглий стіл з питань прямої демократії, - пишіть. Всім допоможемо дістатись місця проведення круглого столу.

Ваші репости рятують життя. Кожне ваше поширення робить світ кращим, а вбивць ближчими до тюрми".

Перед смертю Гандзюк написала своїм друзям, що, як їй здається, напад на неї замовив Євген Рищук.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радницю херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку й облили сірчаною кислотою.

Як повідомили у поліції, нападом на Гандзюк керував ветеран АТО, який використовував своїх товаришів по службі. 4 листопада потерпіла померла в лікарні.

Генпрокурор Юрій Луценко 4 грудня заявив, що у справі про вбивство Катерини Гандзюк оголошено підозру раніше судимому громадянину на прізвище Левін.

11 лютого 2019 року главі Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Тимошенко, коментуючи підозру Мангеру в справі про вбивство Гандзюк, заявила: "Вони пішли "по беспределу". Це брудна боротьба Порошенка за владу".

15 лютого суд заарештував Мангера до 3 березня з правом застави в 2 млн 497 тис. грн. Адвокат Мангера Дмитро Ільченко вніс за свого підзахисного заставу. На запитання, звідки адвокат отримав гроші на заставу, Мангер не відповів.

Раніше співзасновник "Слідство.Інфо" Анна Бабинець заявила, що херсонські правоохоронці, ймовірно, причетні до вбивства Гандзюк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики