Цензор.НЕТ

26.03.19 08:57

Заарештованого окупантами кримськотатарського активіста Бекірова мучить задишка, що супроводжується "алергічним" кашлем, через що він спить сидячи, - адвокат Веліляєв

Кримськотатарського активіста Едема Бекірова необхідно перевести на стаціонар до лікарні для обстеження та лікування, заявив його адвокат Іслям Веліляєв.

Заарештованого окупантами кримськотатарського активіста Бекірова мучить задишка, що супроводжується "алергічним" кашлем, через що він спить сидячи, - адвокат Веліляєв

Незважаючи на переведення з камери до медсанчастини СІЗО, у кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого російські силовики затримали на окупованому півострові, загострилися хвороби. Про це повідомив адвокат Бекірова Іслям Веліляєв у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Минулого тижня ми домоглися переведення Бекірова Едем ага з камери 58 ("двійка" у 8 кв.м), де утримувався спільно з іншим політв'язнем Сервером Мустафаєвим, до медсанчастини СІЗО м.Сімферополь, камера 117 (де раніше утримувався фігурант справи "Веджіє Кашка" Дегермеджі Бекір ага). Сьогодні я відвідав Едем ага. Він повідомив мені про те що в п'ятницю його вивозили на обстеження в лікарню ім.Семашка, де був оглянутий лікарем ендокринологом і кардіологом, а також йому зробили УЗД серця. Як відомо, з моменту минуло понад 100 днів, 100 днів фактичних тортур . Ускладнюється хвороба серця і діабет. Мучить задишка, що супроводжується "алергічним" кашлем, через що Едем ага спить сидячи (!!!!). Безумовно, медсанчастина СІЗО - це далеко не лікарня. Тому зараз архіважливо докласти всіх зусиль для переведення Едем ага на стаціонар до лікарні для проходження належного медичного обстеження та лікування", - розповів адвокат.

"Попри все це Едем ага проявляє стійкість і терпіння, а також висловив слова подяки всьому кримськотатарському народу і всім, хто небайдужий до його долі і долі всіх абсурдно переслідуваних у Криму. Я багато разів заявляв і писав, про те що все, що відбувається з нашим співвітчизником Бекіровим Едем ага - ніщо інше, як "погано зрежисована вистава", але, на жаль, на кону такої вистави - людське життя", - констатував він.

Мешканця селища Новоолексіївка Херсонської області Едема Бекірова було затримано російськими окупантами на в'їзді до Криму вранці 12 грудня 2018 року. Відомо, що він прямував до Криму для відвідування 78-річної матері та родичів. Пізніше його доставили в будівлю ФСБ Росії в окупованому Сімферополі. Підконтрольний Кремлю "Київський районний суд" Сімферополя заарештував Бекірова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики