Цензор.НЕТ

26.03.19 14:18

Поліція запустила в роботу перші інфотермінали в Києві

Національна поліція відкрила в Києві перші інформаційні термінали, за допомогою яких можна буде викликати поліцію, отримати інформацію та консультацію.

Поліція запустила в роботу перші інфотермінали в Києві

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що керівництво Нацполіції презентувало роботу термінала, який розташовується безпосередньо біля будівлі ГУ Нацполіції в Києві на вул. Володимирській.

"Це сучасний планшетний пристрій, який дає змогу за принципом touch screen отримати необхідну людині інформацію, спрощує процедуру взаємовідносин з органами поліції", - розповів заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв.

За його словами, за допомогою інформаційного термінала можна викликати поліцію, повідомити про правопорушення, отримати правову допомогу, а також ознайомитися зі своїми правами.

У терміналі також передбачена функція "Я - дитина", за допомогою якої діти можуть повідомити поліції, що з ними трапилося лихо.

Крім того, серед модулів термінала - запис на особистий прийом, зв'язок із керівником слідства, карта з інформацією про дільничних офіцерів, дані про розшук людей, а також інформаційні модулі з викладом прав і статистика.

Ще один термінал працює в Шевченківському районі у фойє райуправління. Планується відкриття ще одного термінала.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики