Цензор.НЕТ

26.03.19 14:51

Окружний адмінсуд Києва скасував монетизацію пільг у транспорті винятково на 30 поїздок

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Кабінету Міністрів про монетизацію пільг винятково на 30 поїздок в комунальному транспорті.

Окружний адмінсуд Києва скасував монетизацію пільг у транспорті винятково на 30 поїздок

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби суду.

"Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення у справі за позовом до Кабінету Міністрів України про визнання незаконними та нечинними окремих пунктів Порядку надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутках, затвердженого постановою Уряду від 14 березня 2018 року № 197. Зокрема, позивач оскаржував пункти, якими визначалось, що розмір щомісячної готівкової виплати затверджується обласними, Київською міською держадміністраціями та визначається шляхом множення середньої вартості проїзду у міському комунальному транспорті в області (м. Києві) на 30 поїздок. А середня вартість проїзду у міському комунальному транспорті в області (м. Києві) визначалась станом на 1 січня календарного року як середня величина встановленої органами місцевого самоврядування вартості однієї поїздки у міському комунальному транспорті серед усіх комунальних підприємств області (м. Києва). В якості підстави позову позивач посилався на те, що оскаржувані пункти обмежують його право на пільговий проїзд транспортом саме 30-ма безкоштовними", - сказано в повідомленні.

Суд, розглянувши справу в порядку письмового провадження, визнав протиправними та нечинними частини першу і другу пункту 4 Порядку надання пільг у грошовій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, затвердженого відповідною постановою Кабінету міністрів України.

Рішення набуває законної сили відповідно до ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржено в апеляційній інстанції в порядку і в терміни, встановлені статтями 295 - 297 Кодексу адміністративного судочинства України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики