Цензор.НЕТ

26.03.19 19:42

НАЗК передало в поліцію матеріали про можливі неправомірні внески до виборчого фонду Зеленського, - Корчак

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) передало в поліцію матеріали з ознаками кримінального злочину щодо розпорядника накопичувального рахунку виборчого фонду кандидата на пост президента України Володимира Зеленського.

НАЗК передало в поліцію матеріали про можливі неправомірні внески до виборчого фонду Зеленського, - Корчак

Про це повідомила член НАЗК Наталія Корчак у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Маємо другий випадок передачі до Національної поліції матеріалів щодо можливих ознак кримінального правопорушення стосовно розпорядника накопичувального рахунку виборчого фонду кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. Виявлені порушення у здійсненні добровільних внесків від фізосіб до виборчого фонду на загальну суму 3 778 032,63 грн", - підкреслила вона.

Корчак також зазначила, що реагуючи на вимогу НАЗК, розпорядник до Держбюджету повернув тільки 90 632,00 грн. НАЗК повторно повідомило розпорядника про надання внесків з порушеннями, та про те, що це кошти, від яких розпорядник рахунку зобов’язаний відмовитися (частина 8 стаття 43 ЗУ "Про вибори Президента України").

"Як вже стало зрозуміло розпорядник відмовився не від внесків осіб, які відповідно до Закону не мають права здійснювати такі внески, а від отримання листа НАЗК щодо надходження внесків з порушеннями. Відтепер матиме справу з Нацполіцією. Чесні вибори – це повага до закону. Навіть для тих, кому "закон - не писаний", - резюмувала Корчак.

НАЗК передало в поліцію матеріали про можливі неправомірні внески до виборчого фонду Зеленського, - Корчак 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики