Цензор.НЕТ

27.03.19 13:24

Ми скоро табличку поставимо "Тут немає Коломойського", - глава штабу Зеленського Баканов

Юрист Андрій Богдан співпрацює зі штабом Володимира Зеленського, але не є його тіньовим керівником від олігарха Ігоря Коломойського.

Ми скоро табличку поставимо "Тут немає Коломойського", - глава штабу Зеленського Баканов

Про це заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ глава штабу кандидата, керівник ТОВ "Квартал 95" Іван Баканов, відповідаючи на запитання, чи правда, що саме Богдан автор ідеї висунути Зеленського в президенти.

"Це неправда. По-перше, Володимир не та людина, якій щось можна нав'язати, він сам приймає рішення. Андрій Богдан не керує штабом, хоча з нами і співпрацює. Ми працюємо з його юридичною компанією. До речі, як і з іншими компаніями, просто про них не говорять", - зазначив він.

За словами Баканова, головне питання, яке ставлять йому на зустрічах, чи має вплив на штаб Коломойський.

"Так, думаю, що можна вже десь тут табличку таку поставити "Ні, не від Коломойського", тому що його весь час ставлять першим. Відбувається ідентифікація "свій-чужий", - розповів керівник штабу Зеленського.

Він також пояснив, як виникла ідея балотуватися і партія "Слуга народу".

За його словами, в кінці 2017 року їм показали закриту соціологію із Зеленським, а пізніше друзі-юристи повідомили, що хтось намагається зареєструвати партію "Слуга народу".

"(Ідея партії) виникла тоді, коли ми побачили першу соціологію з Володимиром. Спочатку ми навіть не повірили, стали сміятися, а потім зрозуміли, що нас намагаються використовувати в якихось політичних іграх втемну. І тоді ми вирішили зареєструвати партію", - говорить глава штабу Зеленського.

І вже з весни 2018 року Зеленський шукав експертів і готував свою програму на вибори, зазначив Баканов.

Повний текст інтерв'ю з Іваном Бакановим читайте ТУТ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики