Цензор.НЕТ

27.03.19 12:34

Слова Гриценка щодо Тимошенко про гру гормонів - це звичайне хамство, печерний сексизм і комплекс поручика Ржевського, - Ірина Геращенко

Перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко розкритикувала кандидата в президенти України Анатолія Гриценка за сексистські висловлювання щодо іншого кандидата - лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

Слова Гриценка щодо Тимошенко про гру гормонів - це звичайне хамство, печерний сексизм і комплекс поручика Ржевського, - Ірина Геращенко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Зверхня, через губу, репліка кандидата Гриценка про ЮВТ, що в неї весняний авітаміноз і гра гормонів, - це звичайнісіньке хамство, печерний сексизм і комплекс поручика Ржевського. Яскраве свідчення, якого штибу моральні якості цього чесного полковника", - написала вона.

Геращенко наголосила, що мовчання жінок-політиків зі штабу Гриценка в цій ситуації теж дивує, бо вони б мали публічно це засудити.

Водночас вона додала, що Юлії Тимошенко не варто дивуватися, бо вона теж публічно так і не засудила свого "місцевого поручика Ржевського Власенка, який дозволяє собі такий самий печерний сексизм, хамство. А він у "Батьківщині" ще й працює в делегації в ПАРЄ, де сексизм - це відразу червона мітка назавжди".

"Мовчання українських журналістів вже теж, на жаль, не дивує. Хоч в США і ЄС після подібної заяви кандидата до своєї опонентки - його б просто розірвали ЗМІ. І жінки - політики теж. Але в нас справжніх борчинь із сексизмом і гендерною нерівністю - небагато, інші ховаються в своїх політичних норах.

Огидно, що в українській політиці є один справжній полковник - це Сергій Кривонос, один Головнокомандувач - Порошенко. Інші - чисті Ржевські", - написала Геращенко.

"Я засуджую сексизм Гриценка щодо ЮВТ. Попри те, що ЮВТ і її штаб так і не знайшли мужності вибачитися за всю огидну брехню проти президента Порошенка в цій кампанії, я не хочу бути схожою на них, й в цій історії висловлюю публічні слова обурення", - резюмувала перший віце-спікер ВР.

Слова Гриценка щодо Тимошенко про гру гормонів - це звичайне хамство, печерний сексизм і комплекс поручика Ржевського, - Ірина Геращенко 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики