Цензор.НЕТ

27.03.19 16:22

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко - лідери президентських перегонів, - опитування "Социс"

Шоумен Володимир Зеленський (24,6%), чинний глава держави Петро Порошенко (14,8%), очільниця "Батьківщини" Юлія Тимошенко (8,7%) лідирують на виборах президента України.

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко - лідери президентських перегонів, - опитування "Социс"

Про це йдеться в дослідженні, проведеному Центром соціальних і маркетингових досліджень "Социс" з 20 по 25 березня, передає Цензор.НЕТ.

За даними "Соцису", на цей момент, понад 84% українців готові взяти участь (повністю впевнені + скоріше впевнені) у виборах Президента України, які відбудуться 31 березня.

"Менш, ніж за тиждень до дня голосування 31 березня, найбільшу підтримку населення серед тих, хто повністю або скоріше впевнений, що візьме участь у голосуванні (n = 1689), отримує Володимир Зеленський (24,6%). На другому місці Петро Порошенко - 14,8%. За Юлію Тимошенко готові проголосувати 8,7% - і вона посідає третє місце в президентських перегонах. За Юрія Бойка готові проголосувати 7,9%, за Анатолія Гриценка і Олега Ляшка - 6,4% і 5,3 % відповідно. Інші кандидати набирають менше чотирьох відсотків голосів", - йдеться в дослідженні.

"Загалом, 16,6% (n = 332) виборців на цей момент ще не визначилися і не знають, за кого віддадуть свій голос у день голосування. Саме цій категорії респондентів було поставлено запитання "Навіть якщо зараз Ви ще не визначилися зі своїм вибором, до кого з наступних кандидатів Ви схиляєтеся більше? "Серед цієї групи люди більше схиляються до В.Зеленського (15,4%), П.Порошенка (9,0%), Ю.Бойка (5,7%), Ю Ю.Тимошенка (4,8%) і А.Гриценка (4,5%)", - наголошується в дослідженні.

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко - лідери президентських перегонів, - опитування Социс 01
Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко - лідери президентських перегонів, - опитування Социс 02
Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко - лідери президентських перегонів, - опитування Социс 03

Центр соціальних та маркетингових досліджень "Социс" провів загальнонаціональне дослідження з 20 по 25 березня 2019 р. Вибірка: 2000 респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької і Луганської областей). Вибірка репрезентативна для населення України старше 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення і область проживання. Статистична похибка дослідження: +/- 2,1%. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face) за місцем проживання респондента з використанням планшетів. Дослідження було проведено в рамках підготовки до проведення екзитполу Центру "Социс".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики