Цензор.НЕТ

27.03.19 20:52

Ляшко і Бойко не прийшли на дебати, Гриценко опинився в студії з манекенами

Кандидати в президенти Олег Ляшко і Юрій Бойко не з'явилися на дебати з Анатолієм Гриценком на телеканалі UA:Перший. Відмову прийти вони пояснили зустрічами з виборцями в регіонах.

Ляшко і Бойко не прийшли на дебати, Гриценко опинився в студії з манекенами

Місця Ляшка і Бойка в студії телеканалу зайняли пластикові манекени, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

За словами ведучих програми, свою відмову Бойко і Ляшко пояснили тим, що у них на цей час заплановано зустрічі з виборцями в регіонах.

Слід зазначити, що спочатку Олег Ляшко підтверджував свою участь у дебатах. Планувалося, що кандидати висловлять свої пропозиції щодо трьох тем: нацбезпеки, законодавчих ініціатив та економіки. Крім того, вони мали відповісти на запитання один одного, експертів і телеглядачів.

Замість цього озвучувати свою позицію і відповідати на запитання експертів і телеглядачів довелося самому Анатолієві Гриценку.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, у Верховній Раді зареєстровано законопроект про проведення обов'язкових теледебатів у другому турі президентських виборів.

Президент Петро Порошенко вважає, що дебати мали бути обов'язковим елементом виборчої кампанії навіть без внесення змін до законодавства.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики