Цензор.НЕТ

27.03.19 23:18

Окупанти в Криму розірвали договір оренди будівлі храму ПЦУ в Сімферополі, - Зоря

Окупаційна влада Криму повідомила про припинення оренди будівлі, в якій міститься храм ПЦУ в Сімферополі. Причина розірвання договору - те, що ПЦУ нібито заборгувала "орендодавцю" два рубля.

Окупанти в Криму розірвали договір оренди будівлі храму ПЦУ в Сімферополі, - Зоря

Про це на своїй сторінці в Facebook написав архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря), інформує Цензор.НЕТ.

"Управління Кримської єпархії Помісної УПЦ отримало лист від окупаційного "Міністерства земельних і майнових відносин" про дострокове розірвання договору оренди будівлі, в якій міститься єдиний у Сімферополі храм Православної Церкви України. Причина - "відсутність оплати оренди" в розмірі 2 (два) рубля. Вимагають компенсувати збитки і сплатити штраф "у бюджет республіки" 2 тис рублів, а також звертаються до "суду" з позовом про припинення оренди", - написав Зоря.

При цьому, за його словами, зазначена в документах орендна плата давно була внесена.

"Одночасність атаки російських силовиків проти кримських татар і черговий крок окупантів у напрямку знищення присутності Української Церкви - події з одного ряду. Окупанти проводять "зачистку" не лояльних", - вважає архієпископ.

Окупанти в Криму розірвали договір оренди будівлі храму ПЦУ в Сімферополі, - Зоря 01

Раніше архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент заявляв, що окупанти намагаються виселити Православну Церкву України з храму, тому що та відмовилася реєструватися за російськими законами.

За його словами, якщо храм відберуть, ПЦУ припинить своє існування на окупованому півострові.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики