Цензор.НЕТ

28.03.19 08:50

США надають Україні відчутну допомогу, - Помпео

Державний секретар США Майк Помпео назвав "відчутною" допомогу, яку надають Сполучені Штати Україні та Грузії на тлі їхнього протистояння російській агресії та втручання у вибори.

США надають Україні відчутну допомогу, - Помпео

Про це він заявив під час слухань у середу в Комітеті з питань міжнародних відносин Сенату США у відповідь на запитання сенатора Стіва Чабота, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Як зазначив сенатор Чабот, звертаючись до Помпео, Україна і Грузія відчувають інтенсивний тиск Путіна, зокрема в контексті російської окупації їхніх територій.

"Попри ці ризики, Грузія й Україна, а також багато країн Східної Європи активно просувають у себе прозахідну політику. Не могли б Ви описати, як бюджет президента США (на 2020 рік. - Ред.) збільшує нашу підтримку для цих двох критично важливих партнерів?", - запитав законодавець.

У цьому зв'язку держсекретар Помпео зауважив, що Сполучені Штати надають "відчутну допомогу" Україні.

"Ми забезпечили український народ засобами оборони, розвідувальною допомогою, я бачив це на попередній посаді (директора ЦРУ. - Ред.), до мого призначення державним секретарем США", - зауважив глава Держдепу.

Він також підкреслив, що Америка підтримує Україну та Грузію в протистоянні російському втручанню у вибори, і зокрема під час нинішніх президентських перегонів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики