Цензор.НЕТ

28.03.19 18:54

Підозри Ложкіну, Гонтаревій і Філатову в "справі Курченка" не вручалися. Прокурором Куликом, що порушив закон, зайнялося ДБР, - ГПУ

Прес-секретар ГПУ офіційно роз'яснив позицію ГПУ щодо того, що стосовно Б.Ложкіна, В. Гонтаревої і А.Філатова підозри не зареєстровано.

Підозри Ложкіну, Гонтаревій і Філатову в "справі Курченка" не вручалися. Прокурором Куликом, що порушив закон, зайнялося ДБР, - ГПУ

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Лисенко зазначив: "Щодо інших колишніх та нині діючих високопосадовців у "справі Курченка": підозр відносно громадян Б.Ложкіна, О.Філатова та В.Гонтаревої в ЄРДР не зареєстровано.

Окрім того, чинний КПК внормовує процедуру вручення підозри наступним чином: особу мають запросити до слідчого, зачитати її права та нарочно вручити підозру.

Таких дій щодо згаданих в ЗМІ осіб не відбувалося.

Тому розповсюджена в ЗМІ інформація щодо їхнього фігурування у цій справі є неправдивою і має ознаки маніпулювання та провокативності".

Він також написав: "Генеральна прокуратура України інформує, що так зване повідомлення про підозру В.Гонтаревій, Б.Ложкіну, К.Стеценку, О.Філатову було здійснено з порушенням процесуального законодавства, яке вимагає:
а)наявності достатніх доказів
б) доручення старшого групи прокурорів
в) особистого вручення

Жодна з цих вимог не була дотримана прокурором К.Куликом.

Відтак, зазначені особи не вважаються підозрюваними в розумінні ст. 42 КПК.

Правову оцінку дій прокурора Кулика надасть ДБР.

Передвиборча лихоманка явно псує людей".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики