Цензор.НЕТ

29.03.19 09:55

Українські військові на позиціях мають усе необхідне для виконання завдань, - ООС

Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив бойову службу на позиціях, що розташовані на передньому краї оборони, зокрема, відбулися перевірки і тренування резервів, уточнення завдань підрозділів розвідки, артилерії та контрснайперської боротьби.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ООС, перевірки відбулися в період з 18 по 28 березня на Донбасі.

"Станом на 29 березня в усіх підрозділах, що виконують бойові завдання в районі проведення операції Об'єднаних сил, посилено пильність та ведення розвідки щодо завчасного викриття намірів російсько-окупаційних військ, уточнено порядок вогневого ураження противника у разі проведення ним провокацій, локальних наступальних дій та на випадок більш суттєвого загострення", - повідомляє ООС.

Українські військові на позиціях мають усе необхідне для виконання завдань, - ООС 01

Зазначається, що командувач Об'єднаних сил особисто перевірив готовність сил і засобів бригад на всіх загрозливих напрямках, вивчив положення та характер дій ворога, перебуваючи безпосередньо на передовій.

"Об'єднані сили мають усе необхідне для виконання завдань зі стримування російсько-окупаційних військ. З усіма силами і засобами проведено заходи взаємодії, здійснено поповнення підрозділів боєприпасами та матеріально-технічними засобами", - повідомили в ООС.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики