Цензор.НЕТ

29.03.19 12:46

У Держприкордонслужбі попередили про можливі черги в аеропортах Києва у зв'язку з прибуттям тисяч іноземних журналістів і спостерігачів

Напередодні виборів президента України до країни, переважно через міжнародні аеропорти Києва, прибувають кілька тисяч іноземних журналістів і представників моніторингових місій, у зв'язку з чим можливі затримки під час проходження державного кордону.

У Держприкордонслужбі попередили про можливі черги в аеропортах Києва у зв'язку з прибуттям тисяч іноземних журналістів і спостерігачів

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це попереджають у Держприкордонслужбі України.

"Шановні іноземні журналісти та міжнародні спостерігачі! ... Більшість із вас прибуває через аеропорти в Києві. Відповідні служби роблять усе необхідне, щоб пришвидшити перетин кордону, однак можливі затримки. Просимо з розумінням ставитися до ситуації. Бажаємо вдалої роботи під час ваших місій", - йдеться в повідомленні прес-служби українського прикордонного відомства.

Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

Як повідомлялося, станом на 27 березня Центральна виборча комісія України зареєструвала 2344 офіційних спостерігачів від 19 міжнародних організацій і 17 іноземних держав на чергових виборах президента України 31 березня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики