Цензор.НЕТ

29.03.19 14:16

Окупанти на Донбасі активно готують провокації на період проведення виборів в Україні. Весь особовий склад переведено на казармений стан, - ГУР

Командування російських окупаційних військ активізувало підготовку з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ до здійснення провокацій напередодні та під час проведення виборів Президента України, зокрема із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Окупанти на Донбасі активно готують провокації на період проведення виборів в Україні. Весь особовий склад переведено на казармений стан, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це повідомили в ГУР.

За даними української розвідки, значно зросла кількість заходів підготовки артилерійських підрозділів до застосування.

"При цьому противник облаштовує додаткові, у т.ч. хибні, позиції для проведення демонстраційних дій і введення в оману щодо своїх передових позицій і шляхів висування артилерійських підрозділів з глибини. Водночас на передових позиціях окупантів розгортаються додаткові командно-спостережні пункти з обов’язковим включенням до їхнього складу корегувальників вогню артилерії", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в ГУР зазначили, що з 28 березня ц.р. в окремих підрозділах російських окупаційних військ організовано дострокове повернення військовослужбовців з відпусток та відряджень, особовий склад переведено на казармений стан.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики