Цензор.НЕТ

29.03.19 17:00

Гендиректор "1+1" Ткаченко відповів Порошенку: "Реваншу повернення владного контролю над ЗМІ - не буде"

Гендиректор групи "1+1 Media" Олександр Ткаченко вимагає від президента Петра Порошенка доказів залякування своїх журналістів і пообіцяв подати позов до суду.

Гендиректор "1+1" Ткаченко відповів Порошенку: "Реваншу повернення владного контролю над ЗМІ - не буде"

Як передає Цензор.НЕТ, про це Ткаченко написав у своєму зверненні до Президента, яке він опублікував на сторінці в Facebook, реагуючи на сьогоднішні повідомлення Порошенка в Твіттері.

"Бачу ви останнього тижня відкрито занепокоїлися долею каналу 1+1. Кажете, вам шкода наших заляканих журналістів. Знаєте, не треба нас жаліти. Краще відчепіться.

Знаю, що насправді ми вам давно небайдужі. Відтоді, коли просили підтримати вас на виборах 2014-го, і потім, коли в різний спосіб намагалися отримати контроль над каналом - переважно методами тиску та шантажу. Зараз ви чомусь вирішили, що журналісти на Плюсах - залякані. Буду вам вдячний, якщо наведете приклади. Наразі, якщо їх не буде -збираюсь подати проти вас позов до суду за маніпуляції громадською думкою та тиск на незалежні ЗМІ. Фактів у мене вдосталь.

Водночас, мені щиро шкода всіх тих, кого я раніше називав колегами з каналів, які так "щиро" розповідають "правду від Порошенка"- 5-ий та Прямий. І у що їх перетворила ваша, так звана, редакційна політика, та до якого бездоння ви намагаєтесь опустити інші ЗМІ та блогерів - де грошима, де цинічною грою на почутті патріотизму. Вашого патріотизму, який дозволив вам стати ще багатшим, під час кризи в країні, яку ви ще очолюєте. Хочу вас запевнити, реваншу повернення владного контролю над ЗМІ - не буде".

Гендиректор 1+1 Ткаченко відповів Порошенку: Реваншу повернення владного контролю над ЗМІ - не буде 01Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики