Цензор.НЕТ

29.03.19 16:11

Кононенко подасть у суд на "Радіо Свобода", - передвиборчий штаб Порошенка

Заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко подасть у суд на журналістів "Радіо Свобода" за розслідування, в якому йдеться про причетність політика до афер в енергетиці.

Кононенко подасть у суд на "Радіо Свобода", - передвиборчий штаб Порошенка

Про це на брифінгу повідомив речник передвиборчого штабу Порошенко Олег Медведєв, передає Цензор.НЕТ із посиланням на gazeta.ua.

"Ігор Кононенко, якого згадували у цьому розслідуванні, вважає поширену інформацію недостовірною і виготовленою з грубими порушеннями журналістських стандартів. Він прийняв рішення найближчим часом подати до суду на "Радіо Свобода". Цей позов буде не до українського, а до закордонного суду", - повідомив Медведєв.

Інтереси Кононенка представлятиме британський адвокат Грем Аткінс - адвокат нинішнього глави держави. Він пообіцяв зібрати юристів у Європі та Британії, щоб відстояти честь Кононенка.

"Я розмовляв з паном Кононенком з цього недавнього кейсу з "Радіо Свобода". І я можу підтвердити, що буду радий представляти його інтереси в цій справі", - сказав Аткінс, пише Depo.ua.

Він додав, що має багату практику і його досвід дозволяє представляти інтереси саме в сфері дезінформації в політичних справах.

"Для мене абсолютно не дивно, що такі звинувачення відбуваються за дуже короткий час до виборів. ... Я буду дуже радий зібрати команду юристів у Європі або Великій Британії. ... Там, де це буде потрібно, для того, щоб підготувати цей кейс і відновити репутацію пана Кононенка в цій справі. Я буду радий можливості співпраці та координації будь-якої судової справи, яка буде  в рамках цього процесу. І я сподіваюся і вірю, що цей кейс також буде успішним", - підсумував адвокат.

Раніше журналісти "Схем" розповіли про причетність соратника Президента Кононенка до афер в енергетиці: "П. дав добро". Сам Кононенко заявив: "Журналісти програми "Схеми" вдалися до брудних політтехнологій".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики