Цензор.НЕТ

29.03.19 17:07

В Україні немає механізму, як змусити народного депутата прийти на допит, - Труба про неявку в ДБР нардепа Дубіля

Виклик депутата ВР на допит як свідка у тій чи іншій справі може здійснюватися тільки у вигляді прохання.

В Україні немає механізму, як змусити народного депутата прийти на допит, - Труба про неявку в ДБР нардепа Дубіля

Про це розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ глава ДБР Роман Труба, коментуючи ситуацію з нардепом від "Батьківщини" Валерієм Дубілем, який не з'явився на допит щодо найму політтехнологів із Росії для створення передвиборчої мережі підкупу виборців.

"Слідчі ДБР двічі викликали народного депутата Валерія Дубіля на допит як свідка в кримінальному провадженні. Обидва рази Дубіль не з'явився. На жаль, в Україні немає механізму, як змусити народного депутата прийти на допит", - зазначив Труба.

Проте, сказав глава ДБР, незважаючи на неявку Дубіля, триватимуть інші слідчі дії в цій справі.

Повний текст інтерв'ю з Романом Трубою читайте тут.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань викликало народного депутата фракції "Батьківщина" Валерія Дубіля для участі в допиті в кримінальному провадженні за ч.1 ст.255 Кримінального кодексу України як свідка.

21 лютого заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко повідомив, що співробітники СБУ викрили "виборчу піраміду" в низці регіонів України, яка працювала під керівництвом народного депутата України і мала на меті забезпечити конкретному кандидату перемогу на виборах. Вдалося також з'ясувати прізвище народного депутата України, який організував і контролював діяльність "виборчої піраміди". Ним виявився член партії ВО "Батьківщина" Валерій Дубіль.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики