Цензор.НЕТ

29.03.19 17:34

Кононенко каже неправду, він відмовив "Схемам" у коментарі до виходу розслідування в ефір, - Седлецька

Журналісти "Схем" зробили все можливе, щоб отримати офіційну позицію народного депутата від БПП Ігоря Кононенка до виходу матеріалу про нього в ефір.

Кононенко каже неправду, він відмовив "Схемам" у коментарі до виходу розслідування в ефір, - Седлецька

Про це заявила головний редактор програми розслідувань "Схеми" Наталія Седлецька, повідомляє Цензор.НЕТ.

По-перше, Ігор Кононенко каже неправду. Журналісти "Схем" зробили все можливе, щоб отримати його офіційну позицію до виходу матеріалу в ефір.

1) Відправили письмовий запит з детальним переліком усіх запитань.

2) Телефонували йому на мобільний.

3) Відправляли повідомлення з запитаннями у месенджер Телеграм, і є відмітка, що він ці повідомлення прочитав.

4) Два дні поспіль їздили до депутата під офіс, спілкувались з охоронцями на рецепції, просили передати наше прохання про зустріч. Але вони вимагали покинути навіть парковку біля офісу (публічне місце!), очевидно щоб журналісти не змогли записати коментар народного депутата, коли він сідатиме в машину.

По-друге, Ігор Кононенко підміняє поняття. Запит на публічну інформацію (на який законом справді відводиться 5 днів) і прохання журналістів про коментар - це зовсім різні речі. У своєму запиті ми чітко зазначили, що програма виходить ввечері у четвер 28 березня. Але Кононенко не скористався можливістю надати коментарі до ефіру.

Прес-служба надіслала письмову відповідь не по суті поставлених нами запитань, а лише повідомила, що він готовий з нами зустрітись наступного тижня. Це його вибір, і наступного тижня ми обов’язково поїдемо до Кононенка на інтерв’ю, якщо він сам, звісно, не передумає.

Раніше журналісти "Схем" розповіли про причетність соратника Президента Кононенка до афер в енергетиці: "П. дав добро". Сам Кононенко заявив: "Журналісти програми "Схеми" вдалися до брудних політтехнологій".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики