Цензор.НЕТ

29.03.19 17:37

ДБР завело на співробітників НАБУ 49 справ, включно з провадженням за матеріалами Bihus.info, - Труба

Державне бюро розслідувань відкрило 49 проваджень щодо співробітників Національного антикорупційного бюро.

ДБР завело на співробітників НАБУ 49 справ, включно з провадженням за матеріалами Bihus.info, - Труба

Про це розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ глава ДБР Роман Труба.

"Станом на 1 березня таких справ було 49. Серед них - кримінальні провадження, які раніше були внесені ГПУ і стосуються подій, пов'язаних з розсекреченням їхніх агентів і певною конфронтацією, яка виникла. Крім того, це провадження, які відкривалися за постановами суду. До цього переліку входить і те, яке відкрили ми за результатами журналістських розслідувань Bihus.info", - повідомив він.

Повний текст інтерв'ю з Романом Трубою читайте тут.

Нагадаємо, 25 лютого команда "Bihus.info" опублікувала розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн "Укроборонпром" і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський планують подавати до суду на авторів розслідування.

11 березня вийшла четверта частина розслідування "Bihus.info", в якій розповідається про те, що всі слідчі органи, які мають розслідувати розкрадання на оборонці, знали про нього. Журналісти стверджують, що в Генпрокуратурі, Військовій прокуратурі, Службі безпеки, ДФС і НАБУ неодноразово порушували кримінальні провадження, але закривали їх за хабарі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики