Цензор.НЕТ

29.03.19 19:23

США збираються ввести проти Росії нові санкції за отруєння Скрипалів, - Bloomberg

Сполучені Штати збираються покарати Росію за отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії введенням додаткових санкцій.

США збираються ввести проти Росії нові санкції за отруєння Скрипалів, - Bloomberg

Про це з посиланням на джерела пише видання Bloomberg, повідомляє Цензор.НЕТ.

За даними журналістів, проект введення нових санкцій вже пройшов узгодження в Держдепартаменті і Міністерстві фінансів США. Тепер необхідно фінальне рішення Білого Дому. Цю інформацію виданню підтвердили два незалежні джерела.

Які саме обмеження можуть бути введені і кого вони торкнуться, поки невідомо, зазначає Bloomberg. Одне з джерел стверджує, що нові заходи можуть торкнутися банківського сектора Росії.

Новина про введення нових санкцій прискорила падіння курсу рубля відносно долара і євро.

Нагадаємо, перший пакет санкцій проти Росії за отруєння Сергія і Юлії Скрипалів США ввели 27 серпня 2018 року. Тоді санкції вводилися проти Російської Федерації загалом і не зачіпали безпосередньо російських бізнесменів і чиновників, а також компанії з РФ. При цьому у Вашингтоні попередили, що якщо РФ не пустить міжнародних інспекторів на заводи, що виробляють хімзброю, буде введено другий, більш жорсткий пакет санкцій. Відведений Москві термін закінчився в листопаді 2018 року.

Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживає у Великій Британії, засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб і його донька Юлія  5 березня 2018 року постраждали унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалих було отруєно нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики