Цензор.НЕТ

29.03.19 19:40

Дебати на "Суспільному": Зеленський і Порошенко не прийшли в студію, Тимошенко залишила її через кілька хвилин

Кандидати в президенти Володимир Зеленський та Петро Порошенко не прийшли на дебати на телеканалі "UA: Перший". Кандидат Юлія Тимошенко з'явилась у студії, але залишила її через кілька хвилин.

Дебати на "Суспільному": Зеленський і Порошенко не прийшли в студію, Тимошенко залишила її через кілька хвилин

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Радіо Свобода".

"Коли ви мене запросили, я відклала всі свої справи, і зараз прямо з Михайлівської площі після зустрічі з тисячами киян я прийшла до вас. Але я прийшла до вас на запрошення на дебати з Володимиром Зеленським та Петром Порошенком. Я прийшла на дебати, але "дебати" нема кого", – сказала Тимошенко.

У відповідь ведучі запропонували кандидатці в президенти дебатувати з представниками громадянського суспільства, які прийшли до студії.

Тимошенко, однак, відмовилася від участі в ефірі й заявила, що погодиться прийти на дебати в будь-який день між першим і другим туром.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що візиту на "UA: Перший" для участі в дебатах немає ні в розкладі Зеленського, ні в розкладі Порошенка. Зеленський другий тиждень гастролює зі студією "Квартал-95", сьогодні у нього 2 концерти в Броварах. Порошенко ж, за словами джерел, збирається з'явитися о 21:00 в ефірі телеканалу "Україна".

Нагадаємо, раніше на передвиборчі дебати не з'явилися кандидати Олег Ляшко і Юрій Бойко. Проте, присутній в студії Анатолій Гриценко залишився на програмі і відповідав на запитання журналістів і громадськості.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики