Цензор.НЕТ

29.03.19 23:29

Підсудний прокурор Кулик абсолютно випадково нещодавно повернувся з Ізраїлю, - заступник глави АП Філатов

Заступник глави АП Олексій Філатов прокоментував ситуацію з врученням йому підозри за підписом прокурора Кулика у справі олігарха Курченка.

Підсудний прокурор Кулик абсолютно випадково нещодавно повернувся з Ізраїлю, - заступник глави АП Філатов

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Він зазначив: "Вчора корпорація ВВС офіційно вибачилася за неправдиву інформацію щодо Президента України Петра Порошенка. Хоча для цього довелося задіяти британське правосуддя, у ВВС вистачило професіоналізму визнати помилку.

В Україні так майже не буває. "Борги віддають тільки боягузи", як хтось сказав.

І ось 28 березня, на сайті, відомому, напевно, у вузьких колах з Брайтон Біч, в розділі "На батьківщині", з'являється сенсація. Не минає і двох годин, як її ставить УНІАН. Ще через кілька годин на УНІАН з'являється коментар від підсудного прокурора Кулика, що абсолютно випадково нещодавно повернувся з Тель-Авіва (де багато цікавого, сам був).

Далі на 1+1 виходить сюжет із кашею з кулика, "Вісника Брайтон Біч" тощо. Але від каші, напевно, багатьох уже нудить, тому на 1+1 і УНІАН підсудний прокурор з'являється знову, розповідає і навіть показує. Вчора ж приходять відразу два запити: від 1+1 та сайту ЗЕБабель на ту ж тему. Що пов'язує "Вісник Брайтон Біч", УНІАН, 1+1 та ЗеБабель, запитаєте ви? Збіг (не думаю).

У прокурора сумне обличчя. Так не можна. Кажуть, "грошей ніхто не дасть". Підозра? Вручив? Поштою? З приводу Курченка? Смішно ж, треба веселіше відтанцьовувати".

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, 28 березня департамент міжнародно-правового співробітництва ГПУ завершив розслідування за підозрою бізнесмена-втікача Сергія Курченка й оголосив про підозру 98 особам.

Також з'явилася інформація про те, що прокурор Кулик оголосив про підозру людям з найближчого оточення президента - В.Гонтаревій, Б.Ложкіну та О.Філатову. ГПУ заявила про те, що Кулик вчинив незаконно.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики