Цензор.НЕТ

30.03.19 09:50

Доповідь спецпрокурора Мюллера опублікують до середини квітня

Доповідь спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідував російське втручання у вибори президента США, буде опублікована до середини квітня.

Доповідь спецпрокурора Мюллера опублікують до середини квітня

Про це повідомив генпрокурор США Вільям Барр, передає Цензор.НЕТ із посиланням на The Hill.

"З огляду на наші темпи, я очікую, що ми зможемо випустити доповідь до середини квітня, а то й раніше", - написав Барр голові судового комітету Палати представників Джерролду Надлеру.

Майже 400-сторінкова доповідь буде оприлюднена у відредагованому вигляді. У неї не увійдуть секретні дані про роботу спецслужб, показання, дані перед "великим журі", а також деталі інших розслідувань, що тривають.

Нагадаємо, 24 березня Барр надав Конгресу США короткий звіт на чотирьох сторінках, який він склав за підсумками доповіді. Головним з висновків була відсутність доказів змови команди Дональда Трампа з Росією перед президентськими виборами в 2016 році.

Демократи в конгресі США вимагають від Барра опублікувати доповідь повністю до 2 квітня. На думку противників Трампа, Барр, призначений на посаду президентом, міг бути заангажований під  час передачі основних висновків розслідування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики