Цензор.НЕТ

30.03.19 16:28

У "день тиші" в поліцію надійшло 159 заяв про порушення виборчого законодавства, - Яровий. ІНФОГРАФІКА

Більшість із них пов'язані з незаконною агітацією. Також громадяни скаржаться на підкуп виборців, хуліганство і погрози фізичної розправи.

У "день тиші" в поліцію надійшло 159 заяв про порушення виборчого законодавства, - Яровий. ІНФОГРАФІКА

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ.

"Усі підрозділи МВС продовжують працювати у посиленому режимі. Під охороною Національної поліції перебуває 29 866 комісій. Для безпеки та порядку безпосередньо на виборчих дільницях залучено понад 39 тисяч поліцейських, а на окружних виборчих комісіях – 518 правоохоронців", - зазначив Сергій Яровий.

У день тиші в поліцію надійшло 159 заяв про порушення виборчого законодавства, - Яровий 01

Оперативний штаб МВС фіксує та перевіряє 100% повідомлень, які і ті, що надходять на лінію 102, так і ті, які аналітики штабу виявляють у відкритих джерелах: ЗМІ, соціальні мережі та інше.

"Окрім цього, ми постійно в контакті з громадською мережею ОПОРА", – зазначив Сергій Яровий.

Він додав, що всього з початку виборчого процесу Національна поліція зареєструвала 4 891 повідомлення, пов’язане з порушенням виборчого законодавства. "За цими фактами розпочато 250 кримінальних проваджень та складено 655 адміністративних протоколів", - сказав Сергій Яровий.


У день тиші в поліцію надійшло 159 заяв про порушення виборчого законодавства, - Яровий 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики