Цензор.НЕТ

30.03.19 16:38

Я мав право оголошувати підозри Філатову, Ложкіну, Гонтаревій як самостійна процесуальна особа, - Кулик

Прокурор ГПУ Костянтин Кулик заявив, що мав повне право оголошувати підозри в рамках справи олігарха Сергія Курченка.

Я мав право оголошувати підозри Філатову, Ложкіну, Гонтаревій як самостійна процесуальна особа, - Кулик

Про це він розповів в інтерв'ю ТСН, передає Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на запитання, чи мав він право оголошувати підозри в цій справі, Кулик сказав: "Звичайно. Там самостійна процесуальна особа. Повідомлення про підозру було, я вважаю, відповідно до законодавства. Якщо нам не відоме місце перебування особи, ми направляємо за місцем реєстрації усі процесуальні документи. У цьому випадку будь-яка спроба з'ясувати місце перебування могла призвести до того, що слідство у цій справі могло бути заблоковано".

Водночас він зазначив, що Генпрокурора Луценка було поінформовано, що Філатову, Ложкіну, Гонтаревій та іншим збиралися оголосити підозри: "Так, це обговорювалося, не було узгоджено лише дату".

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, 28 березня департамент міжнародно-правової співпраці ГПУ завершив розслідування за підозрою бізнесмена-втікача Сергія Курченка і оголосив про підозру 98 особам.

Також з'явилася інформація про те, що прокурор Кулик оголосив про підозру людям із найближчого оточення президента - В.Гонтаревій, Б.Ложкіну й А.Філатову. ГПУ заявила про те, що Кулик вчинив незаконно.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики