Цензор.НЕТ

31.03.19 16:03

Всі виборчі дільниці в Україні працюють, - ЦВК

У неділю в Україні функціонують всі виборчі дільниці на виборах президента країни, повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії Олег Конопольський.

Всі виборчі дільниці в Україні працюють, - ЦВК

Водночас, під час брифінгу у Центрвиборчкомі О.Конопольський повідомив, що одна з окружних комісій звернулася до ЦВК із проханням підтвердити законність проведеного голосування на одній з дільниць, де неправильна печатка, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"До нас звернулася окружна виборча комісія 143 округу зі зверненням, в якому просить підтвердити право громадян на голосування, незважаючи на помилку в номері виборчої дільниці, зазначеному на печатці", - сказав він.

Заступник голови ЦВК уточнив, що бюлетені на цій дільниці виборцям видавали з самого ранку, але тепер ОВК попросила підтвердження законності такого голосування через невірний номер печатки. "Голосування там триває", - констатував О.Конопольський.

У зв'язку з цим зверненням наразі ЦВК проводить засідання.

Заступник голови ЦВК також зазначив, що одна з проблемних дільниць в Ізмаїлі (Одеська обл.), яка не відкривалася понад 5 годин, вже отримала надруковані бюлетені і працює.

Серед іншого О.Конопольський повідомив, що виборча дільниця в Австралії закінчила роботу, в голосуванні взяли участь 125 виборців з 1 тис. 737 осіб, внесених до списку виборців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики