Цензор.НЕТ

31.03.19 18:33

На гарячу лінію омбудсмена надійшло 239 звернень про порушення на виборах

40% скарг стосуються неточностей у списках виборців. Громадяни скаржаться на помилки в прізвищах, адресах і датах народження.

На гарячу лінію омбудсмена надійшло 239 звернень про порушення на виборах

Сьогодні, в день голосування, на гарячу телефонну лінію до Уповноваженого ВР України з прав людини продовжують активно надходити численні звернення громадян. З 7-00 до 13-00 надійшло 218 телефонних звернень та 21 електронне звернення, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу омбудсмена.

Найчастіше громадяни України скаржаться на неточності в списку виборців. Зокрема, технічні помилки, описки в ПІБ, дату народження та адресу проживання виборців. Такі скарги становлять 40% від загальної кількості звернень.

Також громадяни скаржаться на відсутність їх у списку виборців, непристосованість виборчих дільниць для осіб з інвалідністю.

Крім того, громадяни України, які подзвонили на гарячу лінію, повідомили про те, що їм не надійшло запрошення на голосування.

25 виборцям, які зателефонували на гарячу лінію, відмовлено в голосуванні за місцем перебування.

У прес-службі нагадують, що в день голосування на президентських виборах офіс омбудсмена працює з 7:00 до 22:00 години. Виборці можуть повідомити про порушення своїх виборчих прав, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії 0800501720 або заповнивши електронне звернення, розміщене на офіційному сайті www.ombudsman.gov.ua

Також виборці, які проживають у столиці, можуть звернутися безпосередньо до громадської приймальні уповноваженого (місто Київ, вулиця Інститутська, 21/8).

В інших містах України громадяни, чиї виборчі права можливо будуть порушені, можуть звернутися до представників омбудсмена у відповідному регіоні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики