Цензор.НЕТ

31.03.19 18:17

Українців із невизнаного Придністров'я масово звозять на дільницю в Молдові, - "Радіо Свобода"

На дільницю в Молдові організовано підвозять громадян України, які живуть у невизнаному Придністров'ї. За словами деяких виборців, "їм сказали, за кого проголосувати".

Українців із невизнаного Придністров'я масово звозять на дільницю в Молдові, - "Радіо Свобода"

Спостерігачі помітили підвезення громадян із Придністров'я автобусами і маршрутками в консульство України в місті Бєльці в Молдові, де організували виборчу дільницю. Про це повідомляє "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ.

Люди розповіли, що підвезення організувала українська громада в різних містах Придністров'я. Деякі зізналися, що "їм сказали, за кого проголосувати".

Про те, що українців планують привозити на дільниці, раніше заявляв "президент" невизнаної "республіки" Вадим Красносельський. Інформаційне агентство невизнаної "республіки" "Новини Придністров'я" оприлюднило розклад автобусів і телефони осіб, які координуватимуть відправку груп.

Згідно з ч. 6 ст. 64 Закону України "Про вибори Президента України", надання виборцям транспортних послуг вважається підкупом у разі, якщо його при цьому закликають голосувати або не голосувати за того чи іншого кандидата.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики