Цензор.НЕТ

31.03.19 21:12

Результат виборів - це протоколи з мокрими печатками, - Тимошенко

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що доля другого місця президентських виборів залишатиметься невизначеною до завершення підрахунку протоколів із мокрими печатками.

Результат виборів - це протоколи з мокрими печатками, - Тимошенко

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт партії "Батьківщина", про це заявила Юлія Тимошенко під час першої прес-конференції в Києві.

Повідомляється, що за даними екзит-полу "Батьківщини", перше місце посідає Володимир Зеленський (27%), друге - Юлія Тимошенко (20,9), третє - Петро Порошенко (17,5%).

Тимошенко переконана, що не можна покладатися на соціологію з мільярдними ресурсами, а "лише на протоколи дільничних та окружних виборчих комісій з мокрими печатками і оригінальними підписами".

"Я стверджую, що наша команда проводить паралельний підрахунок голосів, ми почнемо оголошувати з 24:00. Це означає, що ми отримуватимемо копії протоколів в електронній формі з кожної дільниці. Ми розраховуємо до кінця завтрашнього дня зібрати оригінальні протоколи з мокрими печатками і підписами і пред'явити їх суспільству", - повідомила вона.

У Тимошенко зазначають, що на дільницях і в окружних виборчих комісіях працює достатня кількість їхніх спостерігачів, щоб захистити результат виборів.

"Саме тому лідер "Батьківщини" закликала суспільство не сприймати соціологію, яка називається екзит-полами, як істину в останній інстанції, "це маніпулятивна річ", - зазначають у "Батьківщині".

Повідомляється, що Тимошенко також звернулася до українців і подякувала всім, хто прийшов і проголосував на виборах: "Це означає, що Україна має надію на зміни, на те, що мафія від влади піде і в країні почнеться справжнє відродження".

Нагадаємо, згідно з Національним екзит-полом, за Володимира Зеленського проголосували 30,4%, за Петра Порошенка - 17,8%, за Юлію Тимошенко - 14,2%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики