Цензор.НЕТ

31.03.19 21:43

Порошенко: "Доля звела мене з маріонеткою Коломойського". ВIДЕО

Виступаючи в штабі, президент Петро Порошенко назвав свої результати в першому турі "ще не перемогою, але великим кроком до неї".

Порошенко: "Доля звела мене з маріонеткою Коломойського". ВIДЕО

Відео виступу Порошенка перед прихильниками опубліковано в Facebook президента, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Доля звела мене - і я не соромлюся сказати про це - з маріонеткою Коломойського. Коломойському ми не дамо жодного шансу", - пообіцяв Порошенко.

Глава держави вважає, що його вихід у другий тур "зламав сценарій Кремля".

"Росія так і не припинила свої імперські амбіції, не припинила зазіхати на Україну. Ви - українці, ми - українці зламали російський сценарій першого туру, тому що точно не Порошенка вони хотіли побачити в другому турі. А тепер дозвольте мені припустити. Українці так само зламають вам сценарій і другого туру", - сказав він.

"Москва сподівалася на перемогу свою вже сьогодні. Ви пам'ятаєте слова з Кремля, які зверталися до українців і говорили: ми повертаємося в старі часи, українського президента будуть визначати в Кремлі. І ми готові працювати з ким завгодно, аби тільки не з Порошенком ... Доведеться ще попрацювати з Порошенком ... Нікуди ви не подінетесь", - заявив глава держави.

Чинний президент сказав, що не хоче "втратити" результати роботи попередніх 5 років.

"Але все легко втратити, точка неповернення не пройдена. Можна втратити все, що зроблено за останні п'ять років. Для цього достатньо зробити помилку в другому турі", - сказав він.

Порошенко додав, що переможець другого туру представлятиме Україну на міжнародній арені, зокрема, на переговорах із РФ.

"І представляти Росію буде не Максим Галкін і не Євген Петросян. А представляти Росію буде Путін. Завтра настане 1 квітня, День сміху. Посміємося і годі. З 2 квітня не до жартів", - сказав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики