Цензор.НЕТ

31.03.19 22:51

Через наплив виборців у Варшаві голосування продовжилося після закриття дільниці

Загалом упродовж дня у столиці Польщі проголосували понад 4600 українців. Нині закінчилося голосування, дільнична комісія рахує голоси.

Через наплив виборців у Варшаві голосування продовжилося після закриття дільниці

Закордонна виборча дільниця в столиці Польщі Варшаві, де впродовж усього дня спостерігалися значні черги, продовжила роботу після 20 години за місцевим часом через те, що кількасот людей так і не змогли проголосувати. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Українську правду".

За свідченням очевидців, рішення про продовження голосування ухвалив голова дільничної комісії.

За словами варшавського кореспондента "Укрінформу" Юрія Банахевича, на час планового закриття дільниці в черзі залишалося близько 300 осіб.

"Усіх людей пустили у дворик посольства, посольство надає максимальне сприяння. Нестандартне, але максимально правильне рішення", - зазначив журналіст.

Частина черги залишилася і в самому приміщенні посольства.

"Позаурочне" голосування тривало близько години, повідомив посол Андрій Дещиця. У підсумку всі, хто стояв у черзі, змогли проголосувати.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, великі черги були зафіксовані на виборчих дільницях, розташованих в українських дипустановах у Польщі, Німеччині, Чехії та Естонії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики