Цензор.НЕТ

01.04.19 11:52

Не бачу, щоб хтось готувався або мав ресурс для дестабілізації ситуації, - Аваков відкинув імовірність заворушень в Україні після першого туру виборів

Після першого туру виборів 2019 року немає передумов для масових заворушень в Україні.

Не бачу, щоб хтось готувався або мав ресурс для дестабілізації ситуації, - Аваков відкинув імовірність заворушень в Україні після першого туру виборів

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава МВС Арсен Аваков повідомив в інтерв'ю "ЛБ".

"Ні, загалом по країні - ні. Не бачу, щоб хтось зі штабів готувався до подібного. Включно з хлопцями з охоронної фірми, які від самого ранку перебувають під ЦВК ... Однак, аналізуючи всю широку інформацію по країні, яку ми маємо, я не бачу, щоб хтось готувався або мав ресурс для дестабілізації ситуації", - сказав він, відповідаючи на запитання щодо передумов для можливості масових заворушень або сутичок.

Аваков також зазначив, що в день голосування було зафіксовано 2319 звернень, порушено 47 кримінальних справ: незаконна агітація, фотографування заповнених бюлетенів, спроба виносу, підкуп виборців тощо. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано три факти підписаних, але не заповнених протоколів підрахунку голосів - 50 округ (Добропілля), Баришівка (Київська область) та с. Мирне Біляївського району Одеської області. Однак, за словами глави МВС, загалом волевиявлення минуло спокійно.

"Ми змогли гарантувати досить високий рівень безпеки. Тепер важливо провести грамотний підрахунок голосів і не допустити сутичок і заворушень", - сказав він, додавши, що як і раніше не коментує результати конкретно кожного з кандидатів.

Нагадаємо, що 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента. Українці обирали нового главу держави із 39 кандидатів.

Глава Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що найбільше заяв про порушення виборчих прав надійшло з Дніпропетровської, Донецької, Одеської, Харківської областей та Києва.

До поліції протягом дня надійшло 18 повідомлень про замінування дільниць, зокрема 11 у Дніпропетровській області. За даними поліції, усі дзвінки було здійснено з території Росії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики