Цензор.НЕТ

01.04.19 13:13

Вибори відбулися чесно та вільно, - глава місії спостереження CANADEM в Україні Аксуорті

Чергові вибори президента України, голосування яких відбулося 31 березня, були проведені чесно і вільно.

Вибори відбулися чесно та вільно, - глава місії спостереження CANADEM в Україні Аксуорті

Про це заявляють у місії спостереження за виборами в Україні міжнародної неурядової організації CANADEM, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Вибори були проведені чесно, вільно", - заявив голова місії CANADEM в Україні Ллойд Аксуорті на брифінгу за результатами спостереження за волевиявленням у понеділок у Києві.

За його словами, проведення першого туру президентських виборів в Україні було дуже добре організовано. "Якщо говорити про принципові речі, то ми можемо сказати, що проведені вибори і те, як вони були організовані, закладають хороший фундамент для наступного раунду, а також для майбутніх парламентських виборів", - сказав Л.Аксуорті.

Він наголосив, що люди також довіряють процесу виборів і тій виборчій системі, яка є в Україні.

"Люди знають, що їхній голос буде враховано і що демократичні процеси будуть посилені. Виборче середовище було конкурентним", - зазначив Л.Аксуорті.

Читайте на "Цензор.НЕТ": З огляду на поляризацію кандидатів, другий тур виборів буде "жорстким", - Аваков

Також, за його словами, висока явка виборців, більш ніж 63%, свідчить про демократію, і такої явки "на виборах хотіли б досягти багато розвинених демократій світу".

Л.Аксуорті поінформував, що місія CANADEM залишиться працювати до завершення президентських виборів.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія України зареєструвала 115 офіційних спостерігачів від міжнародної неурядової організації CANADEM на чергових виборах президента України 31 березня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики