Цензор.НЕТ

01.04.19 15:54

Зеленський пропонує референдум перед вступом до ЄС і НАТО, щоб це рішення було незворотним, - радник Разумков

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський пропонує проведення референдуму перед вирішенням питання про вступ України в НАТО і Європейський Союз, щоб потім ніхто не міг переглянути це рішення під час наступних змін влади в країні.

Зеленський пропонує референдум перед вступом до ЄС і НАТО, щоб це рішення було незворотним, - радник Разумков

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив політконсультант і радник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

"Позиція щодо євроінтеграції відображена в програмі і виступах Володимира Зеленського. Ми рухаємося в Європу. Це вибір, який зробило українське суспільство. Єдине, до чого намагаються причепитися наші опоненти, це референдум", - сказав він, коментуючи позицію штабу президента Петра Порошенка, що у другому турі виборів чинного главу держави мають підтримати проєвропейські кандидати.

Разумков зазначив, що референдуми перед вступом до НАТО і ЄС необхідні для того, щоб під час зміни влади ніхто не міг "відкотити назад", розповівши, що "це була ідея президента, бачення парламенту, ідея прем'єр-міністра, якогось окремого міністра або всього Кабінету Міністрів".

"Це буде рішення українського народу, яке оскаржити буде дуже-дуже важко. На відміну від наших опонентів, ми не робимо це в рамках виборчої кампанії, не намагаємося попіаритися, вносячи зміни до Конституції, які навіть на півкроку не наближають Україну до вступу в НАТО і ЄС, - підкреслив радник штабу Зеленського.

Разумков також зазначив, що проєвропейськість точно не визначається тими скандалами, які сколихнули українське суспільство в останні місяці, або скасуванням статті про незаконне збагачення на п'ятий рік антикорупційних реформ.

На його думку, багато кроків чинного Президента і політичної еліти якраз не підтримуються європейськими партнерами України і "грають на руку російській агресії".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики