Цензор.НЕТ

01.04.19 17:27

Голосування в ООС: Порошенко обійшов Зеленського з мінімальним відривом. Бойка і Вілкула підтримали 900 військових

Опозиція отримала більшість голосів військових, Порошенко обійшов Зеленського на 300 голосів, проросійських Бойка і Вілкула обрали 900 бійців ЗСУ. Такими є результати голосування в зоні операції Об'єднаних сил.

Голосування в ООС: Порошенко обійшов Зеленського з мінімальним відривом. Бойка і Вілкула підтримали 900 військових

Про це повідомляє головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Так, згідно з даними Центрвиборчкому для голосування військовослужбовців ООС були відкриті 79 спеціальних виборчих дільниць поблизу лінії фронту на території Донецької та Луганської областей, станом на 15:00 1 квітня в систему ЦВК внесено дані протоколів 73 спецдільниць.

На 73 дільницях військовослужбовці проголосували так:

  1. Порошенко - 11580
  2. Зеленський - 11255
  3. Гриценко - 1095
  4. Тимошенко - 939
  5. Кошулинський - 922
  6. Смешко - 893
  7. Ляшко - 655
  8. Бойко - 555
  9. Вілкул - 344

Решта кандидатів набрали незначну кількість голосів.

"Таким чином, діючий Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко посів перше місце. Однак його відрив від Зеленського невеликий, і сумарно в армії опозиційні до Порошенка кандидати мають значну перевагу", - зазначає журналіст, додаючи, що твердження прихильників Порошенка про його беззастережну підтримку армією виявилися міфом.

При цьому, Бутусов зазначає, що авторитет і справи Верховного Головнокомандувача, проте, дозволили йому стати лідером симпатій військовослужбовців, а отже, багато хто в армії цінує діяльність Порошенка, і це також важливо відзначити, характеризуючи ситуацію.

"Неприємно дивують високі результати двох проросійських кандидатів - Бойка і Вілкула - які демонструють зв'язки з Москвою, і готовність здати Путіну українські землі. Те, що військовослужбовці України спокійно голосують за прихильників союзу з РФ, показує вкрай слабку роботу з особовим складом, проблеми морально-психологічного виховання у військових частинах. Вони голосують, бо не бачать у цьому якихось незручностей, не вважають, що це погано, і не вважають за необхідне навіть приховувати свої переконання. Отже, з людьми не розмовляють, не пояснюють. Це результат неуваги командування ЗСУ до комплектування військ, нестача офіцерів і сержантів, набір випадкових людей для заповнення штатних посад в умовах великого некомплекту, відсутність уваги командування до настроїв людей, вкрай слабка ідеологічна робота. Як можуть захищати Україну люди, які не вірять в її незалежне майбутнє? Яка реальна боєздатність таких військовослужбовців?" - резюмує Бутусов.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики