Цензор.НЕТ

01.04.19 18:16

"Суспільне ТБ" запрошує двох лідерів президентських перегонів на теледебати

Національна суспільна телерадіокомпанія України готова офіційно запросити двох кандидатів у президенти, які проходять до другого туру виборів.

"Суспільне ТБ" запрошує двох лідерів президентських перегонів на теледебати

Про це повідомили в прес-службі "Суспільного ТБ", передає Цензор.НЕТ.

"Суспільний мовник готовий до проведення теледебатів у визначеному законом порядку і надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам відразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів", - зазначили в НСТУ.

Згідно з законом такі дебати проводять в останню п'ятницю перед днем ​​повторного голосування, тобто 19 квітня, між 19 і 22 годинами в прямому ефірі тривалістю не менше 60 хвилин.

Кандидати мають брати участь у теледебатах особисто. У разі відмови одного з кандидатів взяти участь у теледебатах або неможливості його участі в них, виділений для теледебатів час надається іншому кандидату.

Слід зазначити, що теле- і радіоканали Суспільного мовника не належать жодній політичній або бізнес-групі і працюють виключно на кошти платників податків, тому можуть бути майданчиком для незалежної дискусії кандидатів на рівних умовах.

Раніше з подібним запрошенням вже звернувся глава правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

Нагадаємо, Зеленський і Порошенко не прийшли в студію "Суспільного ТБ" на дебати перед першим туром голосування, а Тимошенко залишила її через кілька хвилин.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики