Цензор.НЕТ

01.04.19 22:08

Зараз у ЦВК три головні завдання - створити нові окружні і дільничні комісії і надрукувати бюлетені, - заступник голови комісії Радченко

Заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко розповів про наступні кроки для організації другого туру виборів президента України.

Зараз у ЦВК три головні завдання - створити нові окружні і дільничні комісії і надрукувати бюлетені, - заступник голови комісії Радченко

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив у коментарі "Прямому"

"Є кілька досить серйозних речей, які ЦВК повинна буде виконати в дуже стислі терміни. Перша серйозна річ - це формування окружних виборчих комісій, а потім окружні новосформовані комісії формуватимуть дільничні. Зараз буде змінено принцип формування цих комісій. Кожен із кандидатів, який буде включений у бюлетень для повторного голосування, має право на однакову частку в складі окружних і дільничних виборчих комісій. Окружні виборчі комісії формуються в складі 14 осіб - по 7 від кожного кандидата", - розповів Радченко.

Він зазначив, що це означає, що кожен із кандидатів має дуже мало часу для того, щоб зібрати свої пули, і встигнути подати подання до ЦВК. ЦВК в свою чергу має дуже швидко їх перевірити і затвердити.

"Наступний момент - це друк виборчих бюлетенів для повторного голосування. Тому що, незважаючи на величезну кількість інформації про те, що ЦВК ніби вже замовила і надрукувала бюлетені, це не так. Ми будемо їх тільки друкувати. І третя значну і серйозна частина роботи - це встигнути доставити бюлетені на виборчі дільниці для того, щоб виборці знову-таки проголосували", - додав Радченко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики