Цензор.НЕТ

01.04.19 22:24

На лікування в закордонних клініках направили 15 осіб, - МОЗ

10 дорослих та 5 дітей, хвороби яких поки не лікуються в Україні, найближчим часом отримають необхідне лікування в закордонних клініках за державні кошти.

На лікування в закордонних клініках направили 15 осіб, - МОЗ

Таке рішення прийняла Комісія МОЗ України з питань направлення на лікування за кордоном під час четвертого засідання в 2019 році, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт відомства.

7 пацієнтів направлено для проведення трансплантації кісткового мозку, інші - для проведення трансплантації органів та інших видів лікування. З державного бюджету та залишків коштів, що є на рахунках іноземних клінік, для лікування цих українців буде витрачено близько 52 мільйонів гривень.

В іноземні клініки за програмою "Лікування громадян України за кордоном" направляються громадяни України для отримання медичної допомоги переважно з приводу онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювань і вроджених аномалій розвитку, в разі неможливості її надання в умовах установ охорони здоров'я України.

Лікування за кордоном як винятковий захід передбачене для громадян, захворювання яких не лікуються на території України, незалежно від віку, статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання та інших ознак.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики