Цензор.НЕТ

01.04.19 23:26

Зеленський за три тижні має представити конкретні бачення своєї політики і команду, - фракція ХДС-ХСС німецького Бундестагу

1 квітня 2019 заступник керівника фракції Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу в Бундестазі Й.Вадефул зробив заяву щодо результатів голосування на виборах Президента України.

Зеленський за три тижні має представити конкретні бачення своєї політики і команду, - фракція ХДС-ХСС німецького Бундестагу

Як передає Цензор.НЕТ, текст заяви розміщено на офіційному сайті політсили.

З огляду на проведення другого раунду, участь в якому візьмуть В.Зеленський і П.Порошенко, німецький політик наголошує на необхідності для України досвідченої управлінської команди.

Зеленський має впродовж наступних трьох тижнів подати конкретні бачення змісту своєї політики, а також команду політиків, яка його підтримуватиме. Україна не може дозволити собі покладатися на недосвідчене керівництво, маючи конфлікт із Росією, а також перебуваючи у важкій соціально-економічній ситуації.

Така ситуація буде тільки на користь Росії і заохочуватиме її інтенсифікувати свою дестабілізаційну політику щодо України.

Крім того, Зеленський має уточнити, яким чином досягатиметься задекларована ним мета позбавлення впливу олігархів, особливо з огляду на те, що його передвиборча кампанія значною мірою позначилася підтримкою олігарха Ігоря Коломойського".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики