Цензор.НЕТ

01.04.19 23:38

"Зеленський не торгує територіями", - глава штабу Баканов

Крим і Донбас є невід'ємною частиною України. Кандидат у президенти Володимир Зеленський хоче відновити переговори в мінському форматі і залучити до них представників Великої Британії і США.

"Зеленський не торгує територіями", - глава штабу Баканов

Про це в ефірі телеканалу "Україна" заявив голова виборчого штабу Володимира Зеленського Іван Баканов, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, у Зеленського є чітка і зважена позиція з питань Криму і Донбасу.

"Подивіться, будь ласка, який галас відбувається в Москві, що коментує Пєсков із приводу позиції Володимира Зеленського. Для тих, хто вважає в Україні так само, як і пан Пєсков, ми хотіли б однозначно заявити про те, що за президента Володимира Зеленського ніхто не буде нескінченно повторювати мантру "Нас тут немає" в Донецьку. Зеленський не торгує територіями", - заявив Баканов.

Глава штабу Зеленського додав, що його кандидат налаштований на переговори в мінському форматі.

"Пан Володимир хоче відновити переговори в мінському форматі, але на якіснішому рівні, із залученням наших міжнародних партнерів - таких, як Сполучені Штати Америки і Велика Британія", - сказав Баканов.

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський заявив, що під час зустрічі з Путіним запитав би, яку компенсацію той готовий заплатити за дії Росії в Криму і на Донбасі.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відповів на це, що РФ "не окуповує жодні території", а "тема Криму взагалі не підлягає обговоренню".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики