Цензор.НЕТ

02.04.19 08:07

Зведений без документів багатоповерховий житловий будинок уперше демонтують у Львові

За рішенням суду у Львові здійснюють демонтаж незаконно зведеного багатоповерхового будинку на вулиці Личаківській, 259.

Зведений без документів багатоповерховий житловий будинок уперше демонтують у Львові

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив на брифінгу журналістам начальник Личаківського відділу державної виконавчої служби головного управління юстиції у Львівській області Ігор Шургот.

"У будинку вже демонтували дах і проводиться руйнація не тримальних конструкцій. Роботи з демонтажу триватимуть від місяця до двох", - розповів він.

Як розповів журналістам керівник юридичного відділу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Львова Святослав Кіндратів, ніхто в цьому будинку квартир не купив і за час демонтажу ніхто не звертався за захистом своїх прав.

"Хочу зазначити, що в історії Львова такий великий об'єкт зносять уперше. Земельна ділянка там перебуває в приватній власності і немає законного механізму, згідно з яким можна було б передати будинок на приватній території в комунальну власність", - сказав С.Кіндратів.

За його словами, позов щодо незаконного будівництва на вулиці Личаківській, 259 інспекція подала до суду восени 2016 року і судові процеси тривали до 18 грудня 2018 року, коли Восьмий адміністративний апеляційний суд постановив демонтувати самовільно зведений будинок.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики