Цензор.НЕТ

02.04.19 16:04

Україну до нинішнього стану довів Порошенко і його "бізнес-друзі", - Білецький

Глава політичної партії "Національний Корпус", народний депутат та екс-командир добровольчого полку "Азов" Андрій Білецький звинуватив президента Петра Порошенка у співпраці з Віктором Медведчуком та російською владою.

Україну до нинішнього стану довів Порошенко і його "бізнес-друзі", - Білецький

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на інтерв'ю Білецького з Дмитром Гордоном.

Білецький заявив, що засуджує Петра Порошенка як політика, керівника і главу держави. На думку народного депутата, перебуваючи на своїй посаді, ще чинний президент дбав лише про те, щоб встановити в державі монополію, а також про примноження особистого капіталу.

Лідер "Національного корпусу" вважає, що Порошенко не стримав своїх передвиборчих обіцянок про безкомпромісну боротьбу з корупцією, а навпаки - покривав, заохочував її і залишав без справедливого покарання провладних злочинців.

Білецький заявив, що Порошенко насамперед - бізнесмен, а не президент, а це значить, що на першому місці в нього - бізнес-партнери, а не український народ. Він додав, що вірним діловим партнером Петра Олексійовича досі залишається Віктор Медведчук - голова політради партії "Опозиційна платформа - За Життя" і кум Путіна.

Білецький стверджує, що Медведчук у тандемі з Порошенком поставляють до Європи паливо на 3 млрд гривень на рік, але здійснити подібне можна лише через "Газпром", а отже, - за згодою Володимира Путіна.

Також нардеп навів і інший приклад - розслідування Дмитра Гнапа, яке стосувалося подій на липецькій фабриці "Рошен" у жовтні 2017 року. Тоді вдалося вивезти все обладнання із заарештованої російським судом фабрики в Липецьку і переправити на територію України. Вже пізніше з'ясувалося, що всі нові цехи на кондитерській фабриці "Рошен" у Липецьку теж були узаконені і навряд чи це відбувалося без відома Володимира Путіна.

На завершення бесіди Андрій Білецький висловив побоювання, що в нинішніх умовах Україна дуже вразлива і може легко втратити незалежність. Він також заявив, що до нинішнього стану країну довів Порошенко і його "бізнес-друзі".

Коментуючи ситуацію з президентськими виборами, лідер політичної партії "Національний Корпус" заявив про ризик фальсифікації результатів голосування.

Водночас Андрій Білецький запевнив, що "Національний Корпус" стежить за ситуацією і має намір до кінця відстоювати право українських виборців на вільне та чесне волевиявлення.

У день виборів близько 1500 спостерігачів від "Національного Корпусу" зафіксували понад 150 порушень. Серед них - підкуп виборців, розпивання спиртних напоїв, видача виборцям ручок з чорнилом, яке зникає, порушення таємниці голосування, прозорі кабінки для голосування тощо.

Про всі виявлені порушення представники "Національного Корпусу" повідомили в правоохоронні органи, було складено відповідні протоколи.

Нагадаємо, раніше представники "Національного Корпусу" кілька разів повідомляли про підготовку замахів на життя Андрія Білецького. У політичній партії стверджують, що існує небезпека підриву транспортних засобів, якими переміщається народний депутат. На підставі цієї заяви СБУ вже почала перевірку.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики