Цензор.НЕТ

02.04.19 17:14

Окупанти зажадали для "українських диверсантів" Дудки і Бессарабова 15 і 14 років ув'язнення

На засіданні підконтрольного Кремлю "Севастопольського міського суду" 2 квітня звинувачення запросило для фігуранта "справи українських диверсантів" Володимира Дудки 15 років позбавлення волі. 4 з них він має провести у в'язниці, інші 11 років у колонії строгого режиму.

Окупанти зажадали для "українських диверсантів" Дудки і Бессарабова 15 і 14 років ув'язнення

Про це Крим.Реалії повідомив адвокат Сергій Легостов, передає Цензор.НЕТ.

Іншого обвинуваченого у цій справі - Олексія Бессарабова - російська "прокуратура" просить засудити до 14 років і 10 місяців позбавлення волі, з них 4 роки він має відбути у в'язниці, інші 10 років і 10 місяців у колонії суворого режиму.

"Обвинувачення просило суд винести окрему ухвалу на адресу ФСБ, оскільки визнало, що частину матеріалів справи слідство сфальсифікувало. Самі обвинувачені також вказали на численні фальсифікації і замовний характер справи. Звинувачення у частині 3 статті 222 кримінального кодексу Росії - незаконне зберігання боєприпасів - було знято. В результаті за статтею про підготовку диверсій Дудку просять засудити до 11 років колонії суворого режиму і до 4 років в'язниці за частиною 1 статті 222 кримінального кодексу. Бессарабова - до 10 років і 10 місяців колонії суворого режиму і 4 років в'язниці", - розповів адвокат.

Крім основного покарання "прокуратура" запросила для обох обвинувачених штраф у розмірі 500 тисяч рублів кожному.

Оголошення вироку у цій справі очікується 4 квітня.

9 листопада 2016 року в окупованому Севастополі затримали співробітників кримського аналітичного центру "Номос" Дмитра Штиблікова і Олексія Бессарабова, а також їхнього близького друга Володимира Дудку. Усіх трьох звинуватили в підготовці диверсій у Криму на замовлення української розвідки. 16 листопада 2017 року "Севастопольський міський суд" засудив Штиблікова до 5 років колонії суворого режиму і до штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (95 тисяч гривень).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики