Цензор.НЕТ

02.04.19 22:54

Поліція починає розрахунок сил і засобів для роботи під час другого туру президентських виборів, - Князєв

Глава Нацполіції Сергій Князєв поставив завдання керівникам територіальних підрозділів забезпечити проведення якісних розрахунків особового складу.

За словами глави Нацполіції, грубих порушень та провокацій під час виборчого процесу не допущено взагалі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Нацполіції.

Сергій Князєв зазначив, що роботу із забезпечення законності, правопорядку та публічної безпеки в державі забезпечували понад 72 тисячі поліцейських.

"Понад 40 тисяч поліцейських взяли під охорону майже 30 тисяч виборчих дільниць. Ще 23 тисячі правоохоронців залучалися до патрулювання населених пунктів, забезпечення безпеки дорожнього руху. Крім того, 4,5 тисяч правоохоронців здійснювали своєчасне реагування на порушення виборчого законодавства та їх якісне документування у складі слідчо-оперативних груп. Також функціонували 147 вибухотехнічних груп, до яких вперше увійшли фахівці ДСНС", - зазначається в повідомленні.

Князєв зазначив, що впродовж двох днів Нацполіція зреагувала на 2,6 тисячі повідомлень про порушення виборчого законодавства. "Тематика повідомлень, з якими зверталися до поліції, стосувалися незаконної агітації, фотографування, пошкодження бюлетенів, підкупу виборців, неправдивого замінування. На сьогодні 71 повідомлення кваліфіковано як кримінальне правопорушення", - зазначив Сергій Князєв. Він додав, що найбільше розпочато проваджень у Дніпропетровській області (16), Донецькій (8) та Вінницькій (6) областях.

За словами Сергія Князєва, попри завантаженість в рамках виборчого процесу правоохоронці виконували і свою поліцейську роботу.Зокрема, лише у день виборів правоохоронці забезпечили реагування на більш ніж 22 тисячі повідомлень щодо злочинів та пригод. "По гарячих слідах" поліцейські розкрили усі вбивства та факти заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, вчинені упродовж з 31 березня по 2 квітня.

Крім того, в рамках спецоперації, проведеної поліцією, вперше в історії України була виявлена партія героїну вагою 600 кг та затримані кілька членів міжнародної контрабандної наркогрупи.

Водночас Голова Національної поліції дав доручення керівникам обласних підрозділів готувати розрахунки сил і засобів поліції для гарантування безпеки і порядку під час другого туру президентських виборів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики