Цензор.НЕТ

02.04.19 19:25

Пункт пропуску "Гнутове" закриють на реконструкцію з 5 по 7 квітня, - штаб ООС

В період з 5 по 7 квітня КПВВ "Гнутове" буде закрито на реконструкцію

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі штабу ООС.

У повідомленні зазначається: "З метою покращення умов перетину громадянами лінії розмежування, на Донеччині продовжуються роботи з реконструкції та розбудови контрольних пунктів в’їзду-виїзду. У КПВВ "Гнутове", що розташований в межах діючого гуманітарного дорожнього коридору "Новоазовськ – Покровськ – Талаківка – Маріуполь", вже змонтовані нові модулі для проведення паспортного та фіскального контролю. Завершується будівництво укриття, навісів-накопичувачів для осіб, які перетинають лінію розмежування.

Задля забезпечення безпеки проведення робіт за рішенням Командувача об’єднаних сил з 5 по 7 квітня буде тимчасово припинено здійснення пропускних операцій в КПВВ "Гнутове". Це мінімально необхідний час для оновлення дорожнього покриття, монтажу конструкцій, підключення до мереж електро- та водопостачання і водовідведення.

Проведення повного обсягу запланованих робіт із облаштування КПВВ "Гнутове" дасть змогу створити комфортні умови для перетину лінії розмежування в будь-яку пору року та збільшити його пропускну спроможність.

Командування Об’єднаних сил акцентує увагу громадян на врахуванні цієї інформації при плануванні своїх поїздок".

Пункт пропуску Гнутове закриють на реконструкцію з 5 по 7 квітня, - штаб ООС 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики