Цензор.НЕТ

02.04.19 23:08

Член команди Зеленського Данилюк: ГПУ - розігнати, ДФС - перезапустити, СБУ орієнтувати на контррозвідку

Колишній міністр фінансів, а нині член команди кандидата в президенти Володимира Зеленського Олександр Данилюк розповів, як його кандидат бачить реформи силових структур.

Член команди Зеленського Данилюк: ГПУ - розігнати, ДФС - перезапустити, СБУ орієнтувати на контррозвідку

Спроби після Революції гідності реформувати старі державні інституції провалилися, їх необхідно запустити заново з новими людьми. Про це Данилюк заявив на Free market road show, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Прокуратура - провал, суди - провал, СБУ - провал, ДФС - повний провал! Тому є єдиний підхід, який нам доведеться застосовувати - це старий підхід революції: дощенту, а потім", - сказав Данилюк.

Він висловив думку, що Генеральної прокуратури не повинно бути в Україні в принципі, і сказав, що модель такого "запуску заново" Генпрокуратури визначена, а також визначена подібна модель для СБУ - "це має бути контррозвідка".

Данилюк вважає, що керувати новими органами мають люди, які вийшли з системи і які розуміють мету цих нових органів у новій державі. При цьому Данилюк підкреслив, що і Зеленський - "людина не з системи".

Ще одним пріоритетом Зеленського є створення Служби фінансових розслідувань (СФР), заявив Данилюк. У команді кандидата в президенти вважають, що така служба могла б замінити податкову міліцію.

Серед інших першочергових планів у сфері економіки він також назвав прийняття нового Податкового кодексу і Кодексу про працю. За словами Данилюка, в цих питаннях команда Зеленського "виходить на фінішну пряму".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики