Цензор.НЕТ

02.04.19 22:34

Міжрегіональний конвертаційний центр з оборотом понад 320 млн грн ліквідовано в Запоріжжі, - ДФС. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Запорізькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст. 27 ч.3 ст. 212 КК України було встановлено ​​групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Київської областей та м.Києва незаконні послуги з мінімізації сплати податків, безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ, переведення безготівкових коштів у готівку та подальшої легалізації коштів.

Учасники конвертаційного центру з метою прикриття своєї незаконної діяльності зареєстрували низку підконтрольних СГД, на рахунки яких надходили безготівкові кошти підприємств реального сектора економіки у вигляді оплати за товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги), після чого ці кошти знімалися готівкою і поверталися замовникам конвертації за грошову винагороду в розмірі 12-14% від суми угоди.

Загальна сума проконвертованих коштів у період 2018 - 2019 років становлять понад 320 млн грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених у тіньовому офісному приміщенні "конверта", за місцями реєстрації та проживання фігурантів та в їхніх автомобілях, з незаконного обігу вилучено і передано на відповідальне зберігання печатки підконтрольних підприємств, їхні бухгалтерські документи, чорнові записи, комп'ютерну техніку, електронні носії інформації, 25 одиниць холодної зброї і травматичний пістолет.

Крім того, накладено арешт на 1,3 млн грн, які перебувають на банківських рахунках 45 підконтрольних підприємств і на 7,4 млн гривень ліміту коштів цих компаній в СЕА ПДВ.

Триває слідство.

Міжрегіональний конвертаційний центр з оборотом понад 320 млн грн ліквідовано в Запоріжжі, - ДФС 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики