Цензор.НЕТ

03.04.19 08:06

Мирний житель загинув від осколкових поранень в окупованій Саханці, двох поранено в Пікузах, - СММ ОБСЄ

Від осколкових поранень у Саханці загинув чоловік, а внаслідок обстрілів у Пікузах поранено чоловіка та жінку.

Мирний житель загинув від осколкових поранень в окупованій Саханці, двох поранено в Пікузах, - СММ ОБСЄ

Згідно зі звітом місії ОБСЄ від 2 квітня, в Саханці та Пікузах уточнювалися обставини інцидентів, що сталися в березні, інформує Цензор.НЕТ.

"Спостерігачі уточнювали повідомлення про чоловіка, який загинув від осколкових поранень у н. п. Саханка (непідконтрольний уряду, 24 км на північний схід від Маріуполя). 12 березня співробітники моргу в н. п. Старобешеве (непідконтрольний уряду, 32 км на південний схід від Донецька) повідомили команді СММ, що 5 березня до них у морг доставили тіло 59-річного чоловіка, який помер від осколкових поранень голови. 6 березня 50-річний житель Саханки, який стверджував, що він сусід загиблого, розповів, що вранці 4 березня після обстрілу він знайшов цього чоловіка з пораненнями голови, він лежав у літній кухні його будинку", - йдеться в повідомленні.

Місія уточнювала повідомлення про чоловіка і жінку, які дістали поранення внаслідок обстрілу в н. п. Пікузи (кол. Комінтернове; непідконтрольний урядові, 23 км на північний схід від Маріуполя) у двох місцях, де спостерігачі у 20-х числах березня бачили свіжі вирви і пошкодження житлових будинків.

"На вул. Ахматової, 112, спостерігачі бачили жительку (75 років) із закривавленою пов'язкою і гематомами на правому боці грудної клітки. Жінка повідомила, що зазнала поранень під час обстрілу рано-вранці 22 березня, коли вона перебувала у своєму будинку. Приблизно за 300 м далі на східно-південний схід, на вул. Ахматової, 92, спостерігачі бачили жителя (79 років) з подряпиною на правому боці голови, який повідомив, що зазнав поранень під час обстрілу рано-вранці 22 березня, коли перебував у своєму будинку", - інформують у СММ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики